sushiswap-sushi

SUSHISWAP

 • sushi
  Sushi
  $1.58
 •  

 • sushi
  Sushi
  $1.58-6.74%
 • sushiswap-sushi

  שווי שוק

  ערך השוק הכולל של ההיצע הנסחר של המטבע. דבר המקביל לשווי חופשי בשוק המניות.

  שווי שוק = מחיר נוכחי x היצע במחזור.

  Name Price Supply Volume Market Cap
  sushi
  Sushi
  $1.58
  192.79M SUSHI
  $37.78M
  $305.53M

  נפח מסחר

  היקף הפעילות (בזירות מסחר) בנכס מסוים (ביחידות כסף) ב-24 השעות האחרונות.

  Name Price Supply Volume Market Cap
  sushi
  Sushi
  $1.58
  192.79M SUSHI
  $37.78M
  $305.53M

  היצע מטבעות נסחר

  שווי השוק אם ההיצע המקסימלי היה במחזור.

  שווי שוק מדולל לחלוטין (FDMC) = מחיר x היצע מקסימלי. אם ההיצע המרבי הוא אפס, FDMC = מחיר x סך ההיצע. אם ההיצע המקסימלי וההיצע הכולל הם אינסופיים או לא זמינים, שווי השוק המדולל לחלוטין מראה - -

  Name Price Supply Volume Market Cap
  sushi
  Sushi
  $1.58
  192.79M SUSHI
  $37.78M
  $305.53M

  SushiSwap בזמן אמת

  MoonRaw

  Powered by TradingView

  עדכונים מהשטח
  שינוי ב 24 שעות
 • bitcoin
  Bitcoin
  $60,015.002.37%
 •  

   
  Name Price Supply Volume Market Cap
  bitcoin
  Bitcoin
  $60,015.00
  19.72M BTC
  $21.28B
  $1,182.53B
   
   

  עוד מידע על SUSHISWAP

  הבורסות המובילות למסחר ב- SushiSwap הן כיום Binance, Huobi Global, OKEx, HBTC ו- BitZ.

   

  מהו (SushiSwap (SUSHI?

  (SushiSwap (SUSHI הוא דוגמה ליצרנית שוק אוטומטית (AMM = Automated Market Maker), כלי שהופך פופולרי יותר ויותר בקרב משתמשי מטבעות קריפטוגרפיים. AMM הן בורסות מבוזרות המשתמשות בחוזים חכמים ליצירת שווקים עבור כל זוג טוקנים נתון.

  SushiSwap הושק בספטמבר 2020 כמזלג (Fork) של Uniswap, ה- AMM המפורסם שהפך לשם נרדף לתנועת הכלכלה המבוזרת (DeFi) ולתנופת המסחר הנלווית באסימוני DeFi.

  SushiSwap שואפת לגוון את שוק ה- AMM ולהוסיף גם תכונות נוספות שלא היו קיימות בעבר ב- Uniswap, כגון תגמולים גדולים יותר למשתתפי הרשת באמצעות הטוקן הביתי שלה, SUSHI.

  מיהם מייסדי SushiSwap?

  SushiSwap הוקמה על ידי הישות האנונימית המכונה “השף נומי”. מעט ידוע על השף נומי, או על הסיבה שלו להתפצל מ- Uniswap. לפרויקט יש שני מייסדים אנונימיים אחרים, sushiswap ו- 0xMaki, הידוע גם בשם “מאקי”. המייסידים הם אלו שמטפלים בקוד של SushiSwap, בפיתוח מוצרים חדשים ובפעילות עסקית.

  לאחרונה, הבעלות בפועל על SushiSwap הועברה לסם בנקמן-פריד, מנכ”ל בורסת הנגזרות FTX וסטארטאפ המסחר הקוואנטטיבי Alameda Research.

  בנקמן-פריד הוא אישיות ידועה בתחום ופרשן שוק המטבעות הקריפטוגרפיים, המופיע בקביעות בראיונות לתקשורת.

  מה מייחד את SushiSwap?

  SushiSwap קיים בעיקר כ- AMM, דרכו נקבעת נזילות אוטומטית בין שני מטבעות קריפטוגרפיים. הקהל העיקרי של הפרויקט הוא סוחרי DeFi וגופים קשורים המעוניינים לנצל את התנופה בטוקני פרויקטים וליצור נזילות בין מטבעות קריפטו. מכשירי AMM מבטלים את “ספרי ההזמנות” לחלוטין תוך הימנעות מבעיות כמו סוגיות נזילות, אשר פוגעות בבורסות מבוזרות מסורתיות.

   

  SushiSwap שואפת לשפר את ההיצע של פרויקט האם שלה, Uniswap, על ידי הגדלת השפעתם של המשתמשים בה על הפעילות הנוכחית והעתיד שלה. הפלטפורמה לוקחת עמלה של 0.3% מעסקאות המתרחשות במאגרי הנזילות שלה, בעוד שהטוקן שלה SUSHI משמש לתגמל משתמשים בחלק מהעמלות הללו. SUSHI גם מזכה את המשתמשים בזכויות ממשל.

   

  כמה מטבעות (SushiSwap (SUSHI יש במחזור?

  הטוקן הפנימי SUSHI של SushiSwap נוצר בקצב של 100 אסימונים לבלוק. ל- 100,000 הבלוקים הראשונים היה תגמול של 1,000 SUSHI.

  ההיצע של SUSHI יהיה תלוי בקצב החסימה (Block Rate) שנמצא בסביבות 6,500 ליום. לפיכך 650,000 אסימונים שמוטבעים ביום, יהיו בסביבות 326 מיליון אסימונים במחזור עד ספטמבר 2021, בדיוק שנה לאחר השקת SushiSwap לראשונה.

  ל- SUSHI לא נקבעה האספקה הכוללת לפני הטבעתו בניגוד לפרויקטים אחרים בתחום הקריפטו, והחל להיטבע בבלוק את’ריום מספר 10,750,000 עם אספקה של אפס טוקנים.

  כיצד מאובטחת רשת SushiSwap?


  SushiSwap מנסה למתן את הסיכונים המסורתיים של הפקדת כספים בחוזים חכמים על ידי הגברת סמכויות הממשל של המשתמשים בה. לעומת זאת, האנונימיות של המפתחים מציבה שאלות מעבר להיבטים הטכניים של הפרויקט.

  בספטמבר 2020, למשל, “השף נומי” היה מעורב בסקנדל עם המשתמשים לאחר שמשך 38,000 את’ר (ETH) מ-SushiSwap. בהמשך הוחזרו הכספים שנמשכו, והשף נומי התנצל בפומבי וכינה את המהלך כטעות.

  היכן ניתן לקנות(SushiSwap (SUSHI?


  (SushiSwap (SUSHI הוא טוקן למסחר חופשי, כאשר רוב הנפח שלו בבורסות הגדולות מתרחש ב- Binance, Huobi Global ו- OKEx. זוגות מסחר כנגד מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כמו כן גם עם פיאט, אפשר למצוא בבורסת FTX של בנקמן-פריד.