OCEAN LOGO

OCEAN

 • ocean-protocol
  Ocean Protocol
  $0.510
 •  

 • ocean-protocol
  Ocean Protocol
  $0.5101.72%
 • OCEAN LOGO

  שווי שוק

  ערך השוק הכולל של ההיצע הנסחר של המטבע. דבר המקביל לשווי חופשי בשוק המניות.

  שווי שוק = מחיר נוכחי x היצע במחזור.

  Name Price Supply Volume Market Cap
  ocean-protocol
  Ocean Protocol
  $0.510
  431.85M OCEAN
  $1.31M
  $220.24M

  נפח מסחר

  היקף הפעילות (בזירות מסחר) בנכס מסוים (ביחידות כסף) ב-24 השעות האחרונות.

  Name Price Supply Volume Market Cap
  ocean-protocol
  Ocean Protocol
  $0.510
  431.85M OCEAN
  $1.31M
  $220.24M

  היצע מטבעות נסחר

  שווי השוק אם ההיצע המקסימלי היה במחזור.

  שווי שוק מדולל לחלוטין (FDMC) = מחיר x היצע מקסימלי. אם ההיצע המרבי הוא אפס, FDMC = מחיר x סך ההיצע. אם ההיצע המקסימלי וההיצע הכולל הם אינסופיים או לא זמינים, שווי השוק המדולל לחלוטין מראה - -

  Name Price Supply Volume Market Cap
  ocean-protocol
  Ocean Protocol
  $0.510
  431.85M OCEAN
  $1.31M
  $220.24M

  Ocean בזמן אמת

  MoonRaw

  Powered by TradingView

  עדכונים מהשטח
  שינוי ב 24 שעות
 • bitcoin
  Bitcoin
  $59,954.002.27%
 •  

   
  Name Price Supply Volume Market Cap
  bitcoin
  Bitcoin
  $59,954.00
  19.72M BTC
  $21.20B
  $1,182.31B
   
   

  עוד מידע על OCEAN

  הבורסות המובילות למסחר באוקיינוס הן כיום Binance, BitZ, HBTC, Dsdaq ו- VCC Exchange.

   

  מהו אוקיינוס ​​(OCEAN)?

  אוקיינוס ​​הוא אקו-סיסטם מבוסס בלוקצ’יין המאפשר לאנשים פרטיים ועסקים לתת ערך מונטרי לנתונים שלהם (מונטיזציה בקלות לדאטה) ולייצר רווחים מהם באמצעות דאטה-טוקנים מבוססי ERC-20. באמצעות Ocean Protocol, מפרסמים יכולים לייצר רווח מהדאטה שלהם תוך שמירה על פרטיות ושליטה בדאטה, ואילו צרכנים יכולים לגשת למערכי נתונים (Datasets) שבעבר לא היו זמינים או שקשה למצוא אותם. ניתן לגלות מערכי נתונים אלה ב-Ocean Market, וגם לרכוש אותם, לצרוך אותם, או למכור אותם.

  ע”י שימוש ב- Ocean Protocol, כל מסד נתונים מיוצג על ידי קובץ נתונים ייחודי, המשמש לעטיפת מערכי נתונים או שירות חישוב לנתונים עצמם – למעשה, עטיפה זו בטוקן מאפשרת לצדדים שלישיים לבצע פעולות על הנתונים מבלי שהנתונים יעזבו את מערך האבטחה של המוֹצִיא לָאוֹר.

  OCEAN הוא אסימון שירות המשמש לממשל קהילתי ו-Staking על נתונים, בנוסף לקנייה ומכירה של נתונים כיחידת החליפין הבסיסית ב-Ocean Market. המחיר של טוקני נתונים אלה נקבע על ידי מאגר AMM של OCEAN, שמתאים את מחיר טוקן הנתונים על בסיס היצע וביקוש.

  מיהם מייסדי אוקיינוס?

  Ocean Protocol ​​נוסד בשנת 2017 על ידי קבוצה מנוסה של יועצים ויזמים, בעלי ניסיון עשיר בפיתוח וגידול של עסקים בתחום ההיי-טק. צוות הליבה של Ocean Protocol ​​כולל את: ברוס פון, מנהל פרויקטים בינלאומי מנוסה ומנכ”ל BigchainDB; טרנט מקונאגי, מהנדס מנוסה ומומחה AI; כריסטינה פונ, מנהלת שיווק ב- Ocean Protocol וגם ב- BigchainDB; ורזוון אולטיאנו, שיש לו יותר מ -20 שנות ניסיון טכני וניהולי בתפקידים בכירים.

  צוות הליבה של Ocean Protocol מורכב כיום מ -15 אנשים, והפלטפורמה נתמכת על ידי רשימת יועצים עצומה – שרבים מהם מומחים בתחום AI, בלוקצ’יין, ביג דאטה ועסקים, ופיתחו וניהלו חברות מצליחות משלהם.

  מה מייחד את אוקיינוס?

  פרוטוקול Ocean פותח גישה לנתונים שקודם לכן לא היו זמינים או קשים לגישה, בכך שהוא מאפשר לכל מי שיש לו מערכי נתונים מבוקשים לעשות טוקניזציה למערכי הנתונים שלו, ולהפוך אותם לזמינים ב-Ocean Market.

  הטוקניזציה מאפשרת זרם הכנסה נוסף עבור מפרסמי נתונים ונותנת למדענים, חוקרים, מנתחי נתונים וכל אחד שמעוניין – גישה לנתונים אמינים יותר. Ocean Protocol ​​מספקת את הכלים הדרושים לחברות כדי לבנות ולפרסם את שוק הנתונים שלהם, באמצעות מזלג ישיר של Ocean Protocol, או באמצעות React Hooks המסופקים על ידי הפרויקט. קיים תיעוד מקיף שמסייע בתהליך זה.

  המחזיקים בטוקנים של OCEAN יכולים להשתתף ישירות בכלכלת טוקני הנתונים על ידי Staking על מערכי נתונים בOcean Market. לאחר מכן סטייקרס הופכים לספקי נזילות במאגר ה-OCEAN datatokens, ומרוויחים חלק קטן מדמי העסקה שהמאגר יוצר.

  כמה טוקני אוקיאנוס (OCEAN) יש במחזור?

  נכון לנובמבר 2020, 414 מיליון טוקנים של OCEAN נמצאים כיום במחזור. זה מתוך מקסימום קבוע של 1.41 מיליארד טוקנים, שנקבעו בחוזה האוקיאנוס החדש שנפרס ב -21 באוגוסט 2020.

  זה ייקח בסך הכל 50 שנים עד שהאספקה ​​המלאה של OCEAN תשוחרר, ואילו סך של כ- 600 מיליון אסימונים צפויים להיות במחזור עד מאי 2022, ומיליארד אסימונים עד ינואר 2031.

  מכלל ההיצע לאוקיאנוס, 20% מוקצים למייסדי הפרויקט, 15% לרוכשים (SAFTE), 5% לקרן אוקיאנוס וה 60% הנותרים יופצו ל-Keepers (אלו המריצים nodes ברשת האוקיאנוס).

  כיצד מאובטחת רשת האוקיינוס?

  OCEAN הוא טוקן ERC-20 הפועל ברשת את’ריום. כתוצאה מכך, הוא מגובה ברשת הכרייה הפועלת ע”י מנגנון הוכחת עבודה (POW) של את’ריום, המגן עליו מפני מגוון התקפות. אוקיאנוס פעל בעבר על רשת צדדית של הוכחת סמכות (PoA), אך המעבר קרה כדי שהדאטה-טוקנים יישארו תואמים לאקו-סיסטם הרחב של Ethereum.

  על פי כתבה בבלוג משנת 2019, Ocean Protocol יישמה נוהלי אבטחה ברמה צבאית בעת תכנון החוזים החכמים שלה – והבטיחה שיהיה ניתן לשדרג אותם ולהתקדם באופן מאובטח מבלי לפתוח וקטורי תקיפה.

  היכן ניתן לרכוש אוקיינוס ​​(OCEAN)?

  כיום ניתן לסחור בטוקנים של אוקיאנוס (OCEAN) ביותר מ24 בורסות, כולל כמה מהפלטפורמות המוכרות ביותר – כמו Binance, KuCoin, Bittrex ו- Poloniex. החל מנובמבר 2020, Binance היא הבורסה הנזילה ביותר עבור OCEAN, ואילו Uniswap היא הבורסה המבוזרת הנזילה ביותר עבור OCEAN.

  כרגע לא ניתן לרכוש את OCEAN ישירות עם מטבעות פיאט בבורסות נתמכות. אבל אפשר לקנות ביטקוין עם פיאט במקום, ואז להחליף ל- OCEAN.