CHAINLink-LOGO

CHAINLINK

 

CHAINLink-LOGO

שווי שוק

ערך השוק הכולל של ההיצע הנסחר של המטבע. דבר המקביל לשווי חופשי בשוק המניות.

שווי שוק = מחיר נוכחי x היצע במחזור.

Name Price Supply Volume Market Cap

נפח מסחר

היקף הפעילות (בזירות מסחר) בנכס מסוים (ביחידות כסף) ב-24 השעות האחרונות.

Name Price Supply Volume Market Cap

היצע מטבעות נסחר

שווי השוק אם ההיצע המקסימלי היה במחזור.

שווי שוק מדולל לחלוטין (FDMC) = מחיר x היצע מקסימלי. אם ההיצע המרבי הוא אפס, FDMC = מחיר x סך ההיצע. אם ההיצע המקסימלי וההיצע הכולל הם אינסופיים או לא זמינים, שווי השוק המדולל לחלוטין מראה - -

Name Price Supply Volume Market Cap

CHAINLINK בזמן אמת

MoonRaw

Powered by TradingView

עדכונים מהשטח
שינוי ב 24 שעות
 • bitcoin
  Bitcoin
  $59,999.002.34%
 •  

   
  Name Price Supply Volume Market Cap
  bitcoin
  Bitcoin
  $59,999.00
  19.72M BTC
  $19.82B
  $1,183.41B
   
   

  עוד מידע על CHAINLINK

  הבורסות המובילות למסחר בצ’יינלינק הן כיום Binance, Huobi Global, OKEx, Upbit ו- Bybit.

  מה זה צ’יינלינק?

  צ’יינלינק (LINK) היא רשת אורקל מבוזרת שמטרתה לחבר בין חוזים חכמים ונתונים מהעולם האמיתי.

  צ’יינלינק פותחה על ידי סרגיי נזרוב, ביחד עם סטיב אליס כמייסד השני. היא קיימה הנפקת מטבע ראשונית (ICO ) בספטמבר 2017, וגייסה 32 מיליון דולר, עם היצע כולל של מיליארד טוקנים של LINK.

  LINK, המטבע הקריפטוגרפי ברשת האורקל המבוזרת של צ’יינלינק, משמש כתשלום למפעילי צמתים. מכיוון שרשת צ’יינלינק כוללת מערכת “מוניטין”, ניתן לתגמל צמתים שיש להם כמות גדולה של LINK בחוזים גדולים יותר, בעוד שכישלון במסירת מידע מדויק מביא לניכוי טוקנים מצמתים. מפתחים מתארים את LINK כ”אסימון ERC20, עם פונקציונליות ה- ERC223 ” (כתובות, uint256, בייטים), המאפשר לקבל ולעבד טוקנים על ידי חוזים חכמים במסגרת עסקה אחת.

   

  בעקבות הנפקת הטוקן LINK שגייסה 32 מיליון דולר, 32% מטוקני LINK נשלחו למפעילי צמתים כדי לתמרץ את האקו-סיסטם ו -30% נשארו בתוך Chainlink לצורך פיתוח (35% נמכרו במכירה סמלית ציבורית).

   

  מה הם אורקלים?

  צ’יינלינק היא פלטפורמה שמטרתה לגשר על הפער בין חוזים חכמים מבוססי טכנולוגיית בלוקצ’יין (המופצים על ידי את’ריום) לבין יישומים בעולם האמיתי. מכיוון שרשתות בלוקצ’יין אינן יכולות לגשת לנתונים מחוץ לרשת שלהן, יש צורך באורקלים שיתפקדו כזרמי נתונים לחוזים החכמים. במקרה של צ’יינלינק, האורקלים מחוברים לרשת את’ריום.

  אורקלים מספקים נתונים חיצוניים (למשל- טמפרטורה, מזג אוויר וכ”ו) המפעילים חוזים חכמים בעת מילוי התנאים שהוגדרו מראש. המשתתפים ברשת צ’יינלינק מתומרצים (באמצעות תגמולים) לספק חוזים חכמים עם גישה למאגרי נתונים חיצוניים (לרבות API). אם המשתמשים ברשת מעוניינים בגישה לנתונים מחוץ לרשת, הם יכולים להגיש “חוזה-בקשה” לרשת של צ’יינלינק.


  חוזים אלה יתאימו את “החוזה המבקש” לאורקלים המתאימים. בין החוזים האלו קיימים: חוזה מוניטין, חוזה התאמת הזמנות, וחוזה מצטבר. החוזה המצטבר למשל אוסף נתונים מהאורקלים שנבחרו כדי למצוא את התוצאה המדויקת ביותר.

  איפה אפשר לקנות צ’יינלינק?

  ניתן לקנות צ’יינלינק (LINK) בכל בורסה שתומכת במטבע הדיגיטלי. הבורסות המובילות למסחר בצ’יינלינק הן כיום Binance, Huobi Global, OKEx, Upbit ו- Bybit.