REEF-LOGO

REEF

You have not selected any currency to display
 

You have not selected any currency to display

REEF-LOGO

שווי שוק

ערך השוק הכולל של ההיצע הנסחר של המטבע. דבר המקביל לשווי חופשי בשוק המניות.

שווי שוק = מחיר נוכחי x היצע במחזור.

You have not selected any currency to display

נפח מסחר

היקף הפעילות (בזירות מסחר) בנכס מסוים (ביחידות כסף) ב-24 השעות האחרונות.

You have not selected any currency to display

היצע מטבעות נסחר

שווי השוק אם ההיצע המקסימלי היה במחזור.

שווי שוק מדולל לחלוטין (FDMC) = מחיר x היצע מקסימלי. אם ההיצע המרבי הוא אפס, FDMC = מחיר x סך ההיצע. אם ההיצע המקסימלי וההיצע הכולל הם אינסופיים או לא זמינים, שווי השוק המדולל לחלוטין מראה - -

You have not selected any currency to display

Reef בזמן אמת

MoonRaw

You have not selected any currency to display

עדכונים מהשטח
שינוי ב 24 שעות
 • bitcoin
  Bitcoin
  $59,997.002.28%
 •  

   
  Name Price Supply Volume Market Cap
  bitcoin
  Bitcoin
  $59,997.00
  19.72M BTC
  $10.95B
  $1,183.26B
   
   

  עוד מידע על REEF

  הבורסות המובילות למסחר בריף הן כיום Binance, Huobi Global, CoinBene, BKEX ו- Hoo.

   

  מהו ריף (REEF)?

  ריף היא פלטפורמת DeFi שנבנתה על PolkaDot ומטרתה לספק מסחר בין-בלוקצ’יינים. “מנוע תשואה” (Yield Engine) ו”אוגר נזילות חכמה” (Smart Liquidity Aggregator) גם מוצעים על ידי Reef.

  העבודה על הפרויקט התחילה במחצית השנייה של 2020. היוצרים של ריף טוענים שתהליך המסחר, ההלוואות והסטייקינג (Staking) של קריפטו כרגע מקוטע – מה שיוצר “חוויה כואבת לכל המשתתפים”.

  ריף צובר נזילות ומספק אוטומציה’ ומטרתו גם לטפל בחסרונות הידועים של פלטפורמות המסחר הקיימות. זה נכון כי בורסות לא מבוזרות מועדות לפרצות אבטחה, אך בורסות יריבות מבוזרות עשויות להיות במחסור של נזילות ולעתים קרובות הן מאוד קשות לשימוש.

  מיהו מייסד ריף?

  ריף הוקם על ידי דנקו מנצ’סקי. המוטיבציה שלו הייתה להסיר חסמי כניסה טכניים למשקיעים קמעונאיים שרוצים להתעסק עם DeFi – ולהציע תהליך קבלת החלטות ישיר שלוקח בחשבון את פרופיל הסיכון של המשתמש.

  מנצ’סקי רצה לעזור למשתמשים חדשים בקריפטו להתגבר על המורכבות הקשורה בשימוש ב”ספרי הזמנות” (Order Books), ולאפשר להם ללמוד כיצד פרוטוקולים שונים עובדים בקלות.

  מנצ’סקי, יליד מקדוניה, אמר כי התשוקה שלו לפינטק הובילה אותו להתוודע לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הוא תיאר את הקמת הצוות המוכשר כאתגר הגדול ביותר להקמת ריף.

  כשנשאל על התכונות האישיות שיעזרו לו להיות יזם מצליח בעתיד, הוסיף: “יש לי אישיות מאוד מתמכרת – אני פשוט לא יכול להפסיק לעשות משהו עד שאגיע ליעד הדמיוני שהצבתי לעצמי.”

  מנצ’סקי עבד בעבר כ-CTO (מנהל טכנולוגיה ראשי) עבור Adel, קהילת קריפטו עולמית המשמשת גם כ”אינקובטור טכנולוגי לחדשנות בלוקצ’יין”. הוא שימש גם כ- CTO של Viewly, פלטפורמת וידיאו חברתית ללא פרסומות.

  מה מייחד את ריף?

  ריף מכוונת את עצמה למשתמשים חדשים, כמו כן למשתמשי DeFi נוכחיים שמתקשים לעמוד בקצב אסטרטגיות ההשקעה הטובות ביותר. החברה מעוניינת להתמודד גם עם דמי הגז (Gas fees) הגבוהים שנמצאים בבלוקצ’יין את’ריום, שלדבריהם הופכים את פרוטוקולי DeFi ל”בלתי שמישים “.

  אחת מהתכונות הייחודיות של ריף היא האופן שבו כל פרוטוקול DeFi יכול להשתלב במערכת ההפעלה של ריף. משתמשים יכולים להיכנס ולצאת לפוזיציות שבחרו בלחיצה אחת – ומסירים חלק מהטרחה הקשורה לניהול טוקנים של “בריכות נזילות” (Liquidity Pools).

  בגלל האופן שבו ריף נבנה על PolkaDot, ריף מסוגל לתמוך בפרוטוקולי DeFi על Avalanche, Moonbeam ו- Plasma, כמו כן גם ב- Ethereum ו-Binance Smart Chain. כתוצאה מכך, למשתמשי ריף יש גישה למספר רחב יותר של פלטפורמות מבלי לדרוש מספר חשבון, שמות משתמש וסיסמאות שקשה לזכור.

  כמה מטבעות ריף (REEF) יש במחזור?

  נכון לעכשיו, ל- REEF יש היצע במחזור של למעלה משלושה מיליארד טוקנים. במהלך קביעת ההיצע הכולל, כ -3% הוקצו לבינאנס Launchpool ואילו 21% הוקצו למשקיעים באמצעות מכירות אסימונים.


  צוות ריף מחזיק ב -16% מההיצע ובקרן ייעודית של ריף יש 17.5% מההיצע, כאשר כ 12.5% ​​מיועדים לפיתוח האקוסיסטם של ריף. 30% הנותרים מוקדשים לפליטת פרוטוקולים ותגמולי נזילות, וטוקני ריף ישוחררו בהדרגה מעכשיו עד סוף 2025.

  כיצד מאובטחת רשת ריף?

  על פי ריף, הרשת מאובטחת על פי מודל האבטחה המשותף המופעל על ידי PolkaDot. לא רק שזה הופך את הרשת לגמישה, אלא המשמעות היא שניתן לבצע שדרוגים ללא מזלגות (Forks).

  כמו כן הוקם ארגון אוטונומי מבוזר (DAO) המנוהל על ידי אלה המחזיקים בטוקני REEF.

  היכן ניתן לקנות מטבע ריף (REEF)?

  REEF זמין בבורסת Binance בשני זוגות מסחר – האחד לביטקוין והשני ל- USDT. ריף גם רשום ב- Bilaxy. ניתן לרכוש REEF גם דרך הבורסה המבוזרת של Uniswap באמצעות Wrapped Ether ו- USDT.