reserve-rights-rsr-logo

RESERVE RIGHTS

 • reserve-rights-token
  Reserve Rights
  $0.0048
 •  

 • reserve-rights-token
  Reserve Rights
  $0.00484.64%
 • reserve-rights-rsr-logo

  שווי שוק

  ערך השוק הכולל של ההיצע הנסחר של המטבע. דבר המקביל לשווי חופשי בשוק המניות.

  שווי שוק = מחיר נוכחי x היצע במחזור.

  Name Price Supply Volume Market Cap
  reserve-rights-token
  Reserve Rights
  $0.0048
  50.60B RSR
  $15.04M
  $241.81M

  נפח מסחר

  היקף הפעילות (בזירות מסחר) בנכס מסוים (ביחידות כסף) ב-24 השעות האחרונות.

  Name Price Supply Volume Market Cap
  reserve-rights-token
  Reserve Rights
  $0.0048
  50.60B RSR
  $15.04M
  $241.81M

  היצע מטבעות נסחר

  שווי השוק אם ההיצע המקסימלי היה במחזור.

  שווי שוק מדולל לחלוטין (FDMC) = מחיר x היצע מקסימלי. אם ההיצע המרבי הוא אפס, FDMC = מחיר x סך ההיצע. אם ההיצע המקסימלי וההיצע הכולל הם אינסופיים או לא זמינים, שווי השוק המדולל לחלוטין מראה - -

  Name Price Supply Volume Market Cap
  reserve-rights-token
  Reserve Rights
  $0.0048
  50.60B RSR
  $15.04M
  $241.81M

  RSR בזמן אמת

  MoonRaw

  Powered by TradingView

  עדכונים מהשטח
  שינוי ב 24 שעות
 • bitcoin
  Bitcoin
  $60,007.002.28%
 •  

   
  Name Price Supply Volume Market Cap
  bitcoin
  Bitcoin
  $60,007.00
  19.72M BTC
  $18.86B
  $1,183.48B
   
   

  עוד מידע על RESERVE RIGHTS

  הבורסות המובילות למסחר ב-Reserve Rights הן Binance, Huobi Global, OKEx, HBTC ו- Dsdaq.

  מה היא Reserve Rights?

  Reserve Rights היא פלטפורמת Stablecoin בעלת שני טוקנים שהושקה במאי 2019 בעקבות הנפקה בורסה ראשונית (IEO) בפלטפורמת Huobi Prime. מערך הטוקנים הכפול של Reserve Rights כולל את Reserve Stablecoin המכונה (RSV) – מטבע המגובה בסל נכסים ומנוהל על ידי חוזים חכמים. הטוקן השני מכונה (RSR), ומשמש לשמירה על יציבות ה- RSV ביעד המחיר של 1.00 דולר באמצעות מערכת הזדמנויות ארביטראז ‘ (יוסבר בהמשך).

  בניגוד ל- RSV, הטוקן RSR הוא תנודתי, ומטרתו העיקרית היא לסייע בשמירה על יציבות ה- RSV. ניתן גם להשתמש בו להצבעה על הצעות ממשל – מה שמאפשר למחזיקים בו לעצב את עתיד האקוסיסטם של פלטפורמת Reserve Rights.

  בשלבים העתידיים של הפרויקט, Reserve Rights מתכננת לגבות את היציבות של RSV) – Reserve Stablecoin) בסל נכסים מגוון יותר, ובסופו של דבר להרחיק אותו משווי הדולר האמריקאי. בכך, היא מתכננת ליצור נכס רזרבי חלופי שבו טוקנים של RSV מייצגים בעלות חלקית על כלל מאגר הנכסים.

  מיהם מייסדי Reserve Rights?

  Reserve Rights הוקמה על ידי נווין פרימן ומאט אלדר. פרימן הוא מנכ”ל החברה ויזם ותיק. הוא מתאר את מטרת חייו כ”פתרון בעיות הקוארדינציה המונעות מהאנושות להשיג את הפוטנציאל שלה. ” מאט אלדר, לעומת זאת, הוא מהנדס מנוסה שעבד בעבר עבור גוגל וQuixey, וכעת מפקח על הארכיטקטורה של יישום פרוטוקול הרזרבה כ- CTO של הפרויקט.

  מאז השקת הפרויקט בשנת 2019, צוות Reserve Rights גדל במידה ניכרת, והוא כולל היום למעלה מ-24 אנשים, בינהם מהנדסים, מפתחים, צוות משפטי וצוות Compliance – כאשר כולם מאוחדים תחת השאיפה למצב את Reserve Rightsכ-Stablecoin יציב, פתוח, ניתן לשדרוג הדוגל בשגשוג כלכלי.


  מה מייחד את Reserve Rights?

  שלא כמו stablecoins אחרים שמגובים בדרך כלל בדולרים אמריקאים (USD) ומוחזקים כרזרבה בחשבון בנק שבשליטת מנפיק ה-stablecoin או אפוטרופוס, ה-stablecoins של Resever Rights מגובים בסל מטבעות קריפטוגרפיים המנוהלים על ידי חוזים חכמים. סל זה מורכב כעת מנכסי StableCoin של Ethereum, וכולל את “דולרקוין” (USDC), “דולר אמיתי” (TUSD) ופקסוס (PAX). בעתיד קיימת תוכנית לעבור לסל נכסים מגוון יותר, שעשוי לכלול מטבעות פיאט, ניירות ערך, סחורות וסוגי נכסים מורכבים כמו סינתטיים ונגזרים.

  ניתן לטעון כי המאפיין העיקרי של Reserve Rights הוא הטוקן RSR, אשר נטבע ונמכר כאשר הטוקן RSV מאבד את תלותו בדולר האמריקאי (USD). הכספים שנוצרו על ידי מכירת טוקני RSR משמשים למאגר הביטחונות של RSV, וכאשר ה- RSV מוערך מעל $ 1, מאגר הביטחונות ישמש לרכישת RSR ושריפתו מהשוק המשני, מה שיוריד את ההיצע.

  סוחרי ארביטארז’ יכולים להפיק תועלת ממנגנון זה כאשר שווי ה- RSV מוערך מעל $ 1.00, על ידי רכישת RSV ב- $ 1.00 מהחוזה החכם באמצעות RSR, ואז מכירתו במחיר השוק הראשי ברווח מההפרש במחיר. אפשרות זו זמינה רק למחזיקי RSR, והיא כרגע אחד המניעים העיקריים להחזקת אסימוני RSR.

  כמה מטבעות (RSR) יש במחזור?

  ל-Reserve Rights יש אספקה ​​קבועה של 100 מיליארד טוקנים. מתוכם פחות מ -10% נמצאים במחזור נכון לאוקטובר 2020. ההיצע המרבי לטוקן RSR כבר הונפק מראש, אך 55.75% מההיצע הנעול בחוזה חכם המכונה “הארנק האיטי”. כספים מארנק זה נמשכים לאחר עיכוב של חודש, עם הודעה ציבורית של Reserve rights המסבירה את מטרת המשיכה.

  אף על פי שיש ל- RSR אספקה ​​קבועה של 100 מיליארד טוקנים על רשת ה- Ethereum, צוות Reserve Rights הצהיר כי ההיצע המקסימלי הזה עשוי להשתנות ברגע ש- Reserve Rights תעבור ל-Mainnet משל עצמה – אירוע שאמור להתרחש בשנת 2020.

  הטוקן RSR הושק עם אספקה ​​במחזור של 6.85 מיליארד טוקנים, מתוכם 3% הופצו לרוכשים של הנפקת הבורסה בHuobi Prime,
  2.85% שוחררו כטוקנים לפרויקט עצמו ו -1% למשקיעים פרטיים. כל טוקני הצוות, היועצים, השותפים והמשקיעים יישארו נעולים עד לאחר השקת ה-Mainnet.

  כיצד מאובטחת רשת Reserve Rights?

  Reserve Rights הוא טוקן ERC-20 המבוסס על רשת האת’ריום. כתוצאה מכך הוא מאובטח מפני התקפות על ידי מנגנון קונצנזוס חזק של הוכחת עבודה (PoW) המגובה על ידי רשת של אלפי כורי את’ריום.

  Reserve Rights אמור לעבור ל-Mainnet שלו בשנת 2020. נכון לאוקטובר 2020, Reserve Rights טרם הודיעה באיזה מנגנון קונצנזוס תשתמש רשת הבלוקצ’יין החדשה שלה לאבטחת הרשת.

  היכן ניתן לרכוש את הטוקן (RSR)?

  הטוקן (RSR) הוא טוקן פופולרי השומר כיום על נזילות מצוינת. ניתן לרכוש ולסחור בכמה מהבורסות הפופולריות כיום, כגון Binance, Huobi Global ו- OKEx, וניתן לסחור כנגד מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים שונים, כגון Bitcoin (BTC), Tether (USDT ו- Ethereum (ETH, כמו כן גם כנגד הדולר האמריקאי (USD) בכמה בורסות.