aave-logo

AAVE

 • aave
  Aave
  $104.27
 •  

 • aave
  Aave
  $104.274.86%
 • aave-logo

  שווי שוק

  ערך השוק הכולל של ההיצע הנסחר של המטבע. דבר המקביל לשווי חופשי בשוק המניות.

  שווי שוק = מחיר נוכחי x היצע במחזור.

  Name Price Supply Volume Market Cap
  aave
  Aave
  $104.27
  14.87M AAVE
  $133.29M
  $1.55B

  נפח מסחר

  היקף הפעילות (בזירות מסחר) בנכס מסוים (ביחידות כסף) ב-24 השעות האחרונות.

  Name Price Supply Volume Market Cap
  aave
  Aave
  $104.27
  14.87M AAVE
  $133.29M
  $1.55B

  היצע מטבעות נסחר

  שווי השוק אם ההיצע המקסימלי היה במחזור.

  שווי שוק מדולל לחלוטין (FDMC) = מחיר x היצע מקסימלי. אם ההיצע המרבי הוא אפס, FDMC = מחיר x סך ההיצע. אם ההיצע המקסימלי וההיצע הכולל הם אינסופיים או לא זמינים, שווי השוק המדולל לחלוטין מראה - -

  Name Price Supply Volume Market Cap
  aave
  Aave
  $104.27
  14.87M AAVE
  $133.29M
  $1.55B

  Aave בזמן אמת

  MoonRaw

  Powered by TradingView

  עדכונים מהשטח
  שינוי ב 24 שעות
 • bitcoin
  Bitcoin
  $59,954.002.27%
 •  

   
  Name Price Supply Volume Market Cap
  bitcoin
  Bitcoin
  $59,954.00
  19.72M BTC
  $21.20B
  $1,182.31B
   
   

  עוד מידע על AAVE

  הבורסות המובילות למסחר ב- Aave כיום הן: Binance, Huobi Global, OKEx, BitZ ו- HBTC.

   

  מה זה (Aave (AAVE ?

  Aave הוא פרוטוקול כלכלה מבוזרת (Defi) המאפשר לאנשים ללוות ולהלוות מטבעות קריפטו. המלווים מרוויחים ריבית על ידי הפקדת נכסים דיגיטליים ב”בריכות נזילות” (Liquidity Pools) וקבלת עמלה על ההפקדה. הלווים יכולים להשתמש במטבעות קריפטו כערובה לצורך לקיחת הלוואת מהירה (“הלוואת בזק”) מבריכת הנזילות.

  פלטפורמת Aave (שפירושה בפינית “רוח רפאים”) הייתה ידועה במקור בשם ETHLend והושקה בנובמבר 2017, אך המיתוג מחדש לAave קרה בספטמבר 2018. AAVE מספקת למחזיקים בטוקן שלה עמלות מוזלות בפלטפורמה עצמה, והיא משמשת גם כ”אסימון ממשל” – מה שמעניק לבעליה אפשרות להחליט על הפיתוח העתידי של הפרוטוקול.

  מי הם מייסדי Aave?

  Aave, בשמה הקודם ETHLend, הוקמה על ידי סטני קולצ’וב. באותה תקופה הוא היה מתוסכל ממחסור באפשרויות להלוואות באת’ריום, והפרויקט שלו נבנה עוד לפני ש DeFi (כלכלה מבוזרת) בכלל הייתה קיימת.

  קולחוב הוא יזם סדרתי שלמד בבית ספר למשפטים והחל לתכנת עוד כשהיה נער מתבגר. הוא היה אימץ מוקדם לחיקו את תחום הבלוקצ’יין. קולחוב אמר כי הוא רוצה למתג מחדש את ETHLend כ- Aave כדי שהחברה תוכל להציע מגוון רחב יותר של שירותים מעבר להלוואות את’ר (ETH). על פי קולצ’וב, שוק היעד העיקרי של Aave הם אנשים שכבר עוסקים בקהילת מטבעות הקריפטו.

  מה מייחד את Aave?

  ל- Aave מספר יתרונות ייחודים בהשוואה למתחרים שלה בשוק ההולך וגדל של הכלכלה המבוזרת. במהלך שיגעון ה- DeFi בקיץ 2020, Aave היה אחד הפרויקטים הגדולים ביותר מבחינת היקף ה”ערך הנעול” הכולל של מטבעות קריפטו בפרוטוקול שלו, במילים אחרות – שווי הערך במטבעות קריפטו שנמצא תחת הפרוטוקול AAVE.

  הפרויקט מאפשר לאנשים ללוות ולהלוות כ -20 מטבעות קריפטוגרפיים שונים, מה שמאפשר למשתמשים אפשרויות בחירה רחבות בעת השימוש בפלטפורמה. אחד ממוצרי הדגל של Aave הם “הלוואות בזק”, שתויגו כאופצייה ל “הלוואות ללא ערובה” הראשונה במרחב ה-DeFi. יש קאץ’ אחד: צריך להחזיר אותן בתוך אותה העסקה.

  היבט נוסף שנחשב ליתרון הוא שמי שלווה באמצעות Aave יכול להחליף בין ריביות קבועות ומשתנות. בעוד שריביות קבועות יכולות לספק וודאות מסוימת לגבי עלויות בתקופות תנודתיות בשווקי הקריפטו, ריביות משתנות יכולות להועיל אם הלווה מאמין כי המחירים יירדו בעתיד הקרוב.

  כמה מטבעות (Aave (AAVE יש במחזור?

  המחזור של Aave מקושר לערך הנעול הכולל ב- Aave, כאשר טוקנים “נשרפים” בכל פעם שהפרוטוקול צובר עלויות. הנפקת המטבע הראשונית (ICO) נערכה בנובמבר 2017, ובה גויסו 16.2 מיליון דולר על ידי מכירת מיליארד אסימונים של AAVE בשיעור שווה ערך ל -0.0162 דולר לאסימון. באותה עת, 23% מסימני AAVE הוקצו למייסדיה ולפרויקט עצמו.

  אסימונים של AAVE נבנו על בסיס סטנדרט ERC-20, והם נועדו להיות דיפלציוניים. במקרה של גירעון בפרוטוקול ה- DeFi, אסימונים שהוקצו לפרוטוקול ישמשו כערובה כברירה אחרונה. ביולי 2020, Aave חשפה תוכניות לערוך החלפת טוקנים – “Token Swap “. המשמעות היא ש- 1.3 מיליארד טוקנים של AAVE בסירקולציה יוחלפו במטבע AAVE החדש שהונפק ביחס של 1 ל 100, ויצרו היצע כולל של 16 מיליון AAVE. (שלושה מיליון מהם יוחזקו כרזרבה).

  כיצד מאובטחת רשת Aave?

  פרוטוקול הקוד הפתוח (Open -Source) של Aave בנוי על רשת ה- Ethereum, רשת בלוקצ’יין שעושה בימים אלה את המעבר מ- Proof-of-Work to Proof-of-Stake.