אודות MoonRaw

אחרי שנים בתחום הקריפטו, הבנו שמה שחסר לנו ולעוד משקיעים אחרים כמונו בישראל הוא האלמנט החברתי והתמיכה שיש בזירה הגלובאלית. היום, כל מי שרוצה להיכנס לעולם הזה יכול למצוא מגוון עצום של חומרים שלא היו קיימים קודם – אבל בשפות זרות ועם אנשים שנמצאים בצד השני של הגלובוס.

 

לכן, הקמנו זירה בה כל משקיע קריפטו יוכל למצוא מידע מקיף, חדשות, עדכונים, מדריכים ותחזיות שיהיו נגישים ומעניינים עבור כל מי שרוצה לסחור במטבעות דיגיטליים ושירותים מבוססי בלוקצ’יין.

MoonRaw

למה MoonRaw?

פגשנו כל כך הרבה משקיעים נמרצים, חכמים ונלהבים, וגם באתגרים, הקשיים והטעויות שעומדים בפניהם – וראינו שהם גם לא מפחדים מכך, בגלל הרצון ללמוד ולהשתפר.

יצאנו למסע להפוך לסוחרים מצליחים, ובדרך למדנו הרבה מאוד על מסחר וניתוח טכני ביחד עם גילוי של פערים אדירים בחשיבה של סוחרי ריטייל עצמאיים לבין מסחר תאגידי של מוסדות ושחקנים גדולים.

בתור סוחרי Price Action, אנו סוחרים לפי התנהגות המחיר וההקשר שנמצא מאחוריו – אנחנו לא מנסים לחזות לפי אינדיקטורים ותבניות, מה שמקנה לנו יתרון עצום בשטח. אז אם אתם מעוניינים לקבל תוכן בוגר ומקצועי לניתוח טכני שכמעט ולא ניתן למצוא בישראל, אתם מוזמנים להצטרף לקהילה שלנו שכבר מונה מעל 1,000 אנשים שהביאו את היתרונות של הידע הבלעדי שאספנו.

אפשר להשיג הרבה יותר כשפועלים יחד עם קהילה ייעודית

ישבנו, חקרנו, בדקנו וראינו שאיפה שיש ביצועים והשקעות חכמות – בדרך כלל ישנה קהילה הנמצאת מאחורי הסיפור בה כל חבריה עוזרים אחד לשני, מה שהוביל אותנו להקים את MoonRaw. כל אחד מחברי הקבוצה (גם חדשים וגם ותיקים) מוזמן לשתף במידע ולהיחשף לכלים, עצות ותחזיות עם דגש אחד: המטרה שלנו היא לפקוח אחד לשני את העיניים כדי להימנע מטעויות ו-FOMO מסוכן.

נעים להכיר, אנשי הירח

התחלנו את דרכנו בעולם הקריפטו בשנת 2015, וגם עלינו הרצון להצליח בעולם המטבעות הדיגיטליים לא פסח. 

 

לפני שהגענו לנקודה בה אנו נמצאים כיום, לקחנו חלק פעיל בקהילה הישראלית והזדעזענו מאינספור הטעויות והגישה של לא מעט מהחברים שרצו לקחת חלק במסחר. מה שהכי צרם לנו היה חוסר הידע והגישה הקלה לניהול סיכונים, שבדרך כלל הגיעה מחבר’ה שחיפשו כסף מהיר והיו בטוחים שעולמות המסחר והקריפטו יוכלו לתת להם רווח מהיר בקלות, זאת מבלי להבין שצריך סבלנות ומשמעת עצמית, מבלי להסתמך על המזל – יש להתבסס על ידע, ניסיון ואף טעויות שקרו לכם ולאחרים בכדי להצליח. חשוב לזכור שהשקעות הן לא ריצת ספרינט אלא מרתון – ובסופו של יום, רק מי שיצליח להמשיך ללמוד ולהעז, יצליח בסוף.

 

בכל אותה התקופה צברנו ניסיון, ידע וכלים חדשים ופיתחנו את יכולות הניתוח הטכני שלנו, ואנחנו משתוקקים לחלוק את כל מה שהסקנו עם משקיעים אחרים, בכל רמה שהיא.

 

אחת הדרכים בה אנחנו עושים זאת היא קורס ייעודי אשר נבנה בין היתר דווקא מסיבות שליליות – ישנם לא מעט שרלטנים בתחום אשר מנסים לפתות אנשים לרכוש את הקורס שלהם בהבטחות שווא כמו “יש לי טריק שאף אחד לא מכיר” או “פיתחתי שיטה מדהימה להרוויח בהשקעות” וכו’ – מה שמתרגם בפועל להיכרות שטחית עם העולם ביחד עם מגוון סיפורים שלא עוזרים לסחור בפועל וכמעט ללא ידע טכני.

 

אצלנו, הקורס עוסק נטו בפרקטיקה, מציג דברים על השולחן כפי שהם ומתרכז בהבנה אמיתית של ניתוח טכני ו-Price Action Trading בתור כלי אמיתי שיאפשר לכל סוחר מתחיל להתחיל לסחור בצורה חכמה.

 

אז אם אתם בטוחים שהכל קל ורק צריך לשים כסף על מטבע דיגיטלי, תדעו שברגע שתצללו לעומק ותלמדו מי הם השחקנים האמיתיים מאחורי הקלעים תוך הטמעה של לוגיקה ותכנית עבודה, כך היכולת שלכם לצמצם טעויות ולמקסם רווחים תשתפר משמעותית.

 

הנצחון הכי גדול שלנו כקהילת MoonRaw יהיה אם באמת נוכל לעזור למשקיעים ולסוחרים שיצטרפו לקבל כלים חדשים והסתכלות יותר בוגרת על זירת המסחר. 

 

המטרה שלנו היא לא להפוך את הידע והנסיון שלנו לתלות שלכם, אלא לשמש ככלי עזר לעצמאות ובגרות בתוך המסחר. 

 

מסכימים? צרו איתנו קשר 👇

דברו איתנו על כל נושא ושאלה בעולמות הקריפטו
MoonRaw